Dołącz do grona subskrybentów Nordic Naturals 💙

 

Dlaczego regularna dostawa jest lepsza od standardowej?

Dzięki naszej subskrypcji, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wybierając regularną dostawę, otrzymasz aż 5% zniżki na każde zamówienie. Twoja karta zostanie automatycznie obciążona co wybraną ilość dni przez operatora płatności, a my  automatycznie wyślemy Twoje ulubione produkty Nordic Naturals. Już nie musisz pamiętać o zamawianiu kwasów omega i witamin co miesiąc, aby nie zabrakło Ci ich w domu - my zrobimy to za Ciebie! 

Dlaczego warto skorzystać z subskrypcji produktów Nordic Naturals?

• Oszczędność czasu - nie musisz ręcznie składać zamówienia co miesiąc, my zrobimy to za Ciebie!

• Oszczędność pieniędzy - otrzymasz 5% zniżki na każde regularne zamówienie.

• Priorytetowa obsługa - nie musisz się martwić o brak ulubionych produktów, zawsze w pierwszej kolejności rezerwujemy produkty dla naszych subskrybentów.

Ciesz się wygodą i oszczędnością dzięki naszej subskrypcji produktów w sklepie Nordic Naturals! Wybierając regularną dostawę, oszczędzasz czas i pieniądze. Każde regularne zamówienie otrzymuje 5% zniżki, a my automatycznie pobieramy płatność i wysyłamy Twoje ulubione produkty Nordic Naturals. 

Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz zmienić subskrybowane produkty, ilość regularnie otrzymywanych opakowań, anulować regularne dostawy, zmienić częstotliwość dostaw, a także przesunąć lub pominąć jakąś dostawę np. gdy będziesz na wakacjach. Zależy nam na Twojej wygodzie i zadowoleniu z subskrypcji, dlatego dajemy Ci pełną elastyczność w jej zakresie i możliwość dowolnych modyfikacji.

Jak wybrać regularną dostawę?

Wystarczy, że przy wyborze produktu zaznaczysz opcję dostawy: "Regularna dostawa" oraz zaznaczysz co ile dni chcesz otrzymać wybrany produkt. Twoje zamówienie zostanie automatycznie obniżone o 5%, a my automatycznie będziemy wysyłać do Ciebie paczkę co wybraną przez Ciebie ilość dni. Proste, prawda? Nie musisz już pamiętać o zamawianiu swoich ulubionych kwasów omega i witamin co miesiąc, a także nie musisz się martwić o to że ich zabraknie, zarezerwujemy je wcześniej dla Ciebie! 

Dołącz już dziś do naszych subskrybentów i zyskaj wygodę oraz pewność, że Twoje zapasy ulubionych kwasów omega dotrą zawsze na czas!

Підбирайте, як вам подобається

Ми доставляємо замовлення кур’єром DPD, InPost або до вибраної камери посилок