Historia Nordic Naturals

Zapraszamy do podróży przez historię marki Nordic Naturals, która rozpoczyna się w malowniczej Skandynawii. Odkryj tajemnice niezwykłych produktów Nordic Naturals, które inspirowane są pięknem natury i troską o zdrowie.

Jak powstała marka Nordic Naturals?

Marka Nordic Naturals powstała w sercu fiordów Norwegii. Tam, w otoczeniu majestatycznych gór i krystalicznie czystych wód w 1995 roku narodziła się idea stworzenia marki Nordic Naturals. Kiedy Joar Opheim był na studiach w Kalifornii, aby ukończyć studia MBA, zauważył, że w USA nigdzie nie można było znaleźć czystego oleju z wątroby dorsza bogatego w kwasy omega, na którym Norwegowie polegają, aby zachować pełne zdrowie. Rynek miał do zaoferowania tylko nisko skoncentrowany olej rybny o okropnym smaku, dlatego Joar stwierdził że koniecznie trzeba to zmienić i pokazać światu prawdziwą jakość oleju rybnego. To głębokie pragnienie dzielenia się mocą czystych, świeżych składników odżywczych omega-3 zainspirowało Joara do założenia Nordic Naturals, marki najwyżej jakości suplementów diety bogatych w kwasy omega, które pomagają zachować pełne zdrowie.

Tradycja

Już od ponad 25 lat marka Nordic Naturals pozostaje wierna swoim korzeniom, zachowując niezmienną jakość i dbałość o składniki pochodzenia naturalnego. Pasja, zaangażowanie i stałe poszukiwanie doskonałości sprawia, że produkty Nordic Naturals są uwielbiane na całym świecie.

Innowacja

Nordic Naturals nieustannie podąża za najnowszymi odkryciami naukowymi, aby dostarczać Ci produkty najwyższej jakości. Zaawansowane technologie produkcji gwarantują, że składniki aktywne są zachowane w jak najbardziej naturalnej formie, co przekłada się na maksymalną skuteczność i korzyści dla Twojego organizmu.

Troska o zdrowie

Nordic Naturals to marka, która kocha Twoje zdrowie tak samo mocno, jak Ty. Starannie opracowane suplementy diety Nordic Naturals są bogate w cenne składniki odżywcze, takie jak kwasy tłuszczowe omega-3, witaminy i minerały które wspierają zdrowie serca, mózgu i układu odpornościowego. 

Dołącz do naszej misji...

Nordic Naturals wierzy w harmonię między człowiekiem a naturą. Działania Nordic Naturals są ukierunkowane na ochronę środowiska naturalnego, dlatego do produkcji kwasów omega-3 są wykorzystywane wyłącznie ryby poławiane w zrównoważony sposób, z troską o ochronę mórz i oceanów.

Wybierając Nordic Naturals, wybierasz również planetę.

Dołącz do naszej misji i odkryj, jak Nordic Naturals może pomóc Ci osiągnąć równowagę i pełnię zdrowia.

Razem możemy stworzyć piękniejszy i zdrowszy świat dla nas wszystkich!

Co mówią Klienci o Nordic Naturals?

Pick up as you like

We deliver orders by DPD, InPost courier or to a selected Parcel Locker